تاریخ خبر: کد خبر: 328

انتصاب جدید در روزنامه خراسان

کورش شجاعي پس از اتمام سه دوره سه ساله خدمت در سمت مديرمسئولي روزنامه خراسان جاي خود را به محمدسعيد احديان براي يک دوره سه ساله داد و از اين پس به عنوان مدير مرکز آموزش تخصصي رسانه موسسه خراسان، تخصص و تجربه خود را در خدمت تربيت روزنامه نگاران حرفه اي و متعهد قرار مي دهد.

به گزارش قاصدنیوز؛ در جلسه اخیر هیات امنای روزنامه خراسان محمدسعید احدیان سردبیر این روزنامه به عنوان مدیرمسئول روزنامه نیز منصوب شد. کوروش شجاعی که پیش از این مدیرمسئول خراسان بود به عنوان مدیرمرکزآموزش موسسه خراسان منصوب شده است.

 

اکبرهاشمی سعید احدیان

عکس/ مراسم افتتاح فاز اول شهر چاپ خراسان با حضور هاشمی رفسنجانی

 

روزنامه خراسان نوشت:کورش شجاعي پس از اتمام سه دوره سه ساله خدمت در سمت مديرمسئولي روزنامه خراسان جاي خود را به محمدسعيد احديان براي يک دوره سه ساله داد و از اين پس به عنوان مدير مرکز آموزش تخصصي رسانه موسسه خراسان، تخصص و تجربه خود را در خدمت تربيت روزنامه نگاران حرفه اي و متعهد قرار مي دهد.

 

هيئت امناي موسسه فرهنگي هنري خراسان بعد از تصويب سياست هاي کلي دوره جديد و بيانيه ماموريت موسسه فرهنگي هنري خراسان و اصلاحات ساختاري متناسب با آن، پس از 9 سال تلاش کورش شجاعي از سال 84 تا 93 در جايگاه مديرمسئولي روزنامه خراسان، اين مسئوليت را به محمد سعيد احديان محول کرد.

 

قابل ذکر است هیات امنای موسسه فرهنگی خراسان متشکل از آقایان: سیدعباس صالحی(معاون فرهنگی وزیرارشاد)- امیر خوراکیان-سیدمحمود مرویان(رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی)- سیدمحسن بنی هاشمی (عضو جبهه پیروان خط امام ورهبری خراسان) و محمد سعید احدیان می باشد.

 

 

 

 

عکس نوشت:

اکبر هاشمی رفسنجانی، مردادماه 1387 در افتتاح فازاول شهر چاپ روزنامه خراسان درباره این روزنامه گفته بود:

روزنامه خراسان با کم و زيادش نمونه اي از اين گونه مطبوعات است و ارزش آن به استقلال و هويت مستقل و آزادي است که اين روزنامه دارد. البته هيچ روزنامه اي نمي تواند کاملا مستقل و آزاد باشد و بايد يک چيزهايي را رعايت کند که خواهي نخواهي محدوديت هايي پيش مي آورد که نسبي است. بنده مشی اين روزنامه را مي پسندم و به دست اندرکاران ديروز و امروز روزنامه تبريک مي گويم.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون