تاریخ خبر: کد خبر: 2986

رستم قاسمی: برای مترو مشهد کم نگذاشتم

هرکز در زمان مدیریتم برای مترو مشهد کم نگذاشتم و خداوند شاهد این موضوع است و امروز خوشحالم که متروی مشهد در وضعیت خوبی به سر می برد و مردم در کمتر از 30 ماه دیگر از آن استفاده خواهند کرد.

رستم قاسمی: برای مترو مشهد کم نگذاشتم

به گزارش قاصدنیوز، فرمانده سابق قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت: در گذشته که در قرارگاه خاتم‌الانبیاء مسئولیت داشتم قرارداد احداث خط دو قطار شهری مشهد را بستیم و با توجه به شرایط کشور قول هایی را دادیم ولی با توجه به تحریم های کشور و مشکلتت مالی این پروژه با رکود مواجه شد.

 

البته در گزارش اخیری که شهردار مشهد در این خصوص به بنده داده متوجه پیشرفت خوب خط دو شدم و بیشتر از آن خوشحال هستم که حفاری تونل با دستگاه مکانیزه صورت می گیرد چرا که در زمان مدیریت بنده حفاری دستی بود.

 

سردار رستم قاسمی افزود: اکنون خط یک قطار شهری مشهد همانند مترو شهر مسکو و شهر های با کلاس A جهان است.

 

وی یادآور شد: هرگز در زمان مدیریتم برای مترو مشهد کم نگذاشتم و خداوند شاهد این موضوع است و امروز خوشحالم که متروی مشهد در وضعیت خوبی به سر می برد و مردم در کمتر از 30 ماه دیگر از آن استفاده خواهند کرد.

 

قاسمی در پایان گفت: اگر مشکلات مالی و تحریم ها وجود نداشت مترو مشهد در همان سال و با همان قرارداد تمام شده بود و مردم از آن امروز بهره مند می شدند.

 

منبع: قدس آنلاین

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون