تاریخ خبر: کد خبر: 2914

توسط موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان صورت می پذیرد/

عرضه بسته فروش نمایشگاهی ویژه هفته بسیج

اگر متقاضی برگزاری این نمایشگاه ها در مجموعه خود هستید می توانید این بسته را با 30تا 50درصد تخفیف به صورت امانت تحویل گرفته و پس از فروش، تسویه حساب کنید.

عرضه بسته فروش نمایشگاهی ویژه هفته بسیج

مسئول توزیع موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان در گفتگو با «قاصدنیوز» گفت: این موسسه یک نهضت نمایشگاهی عرضه محصولات فرهنگی را در سطح کشور شروع کرده است که در این نمایشگاه ها علاوه بر محصولات خود، اقلام مختلف فرهنگی از جمله کتاب، نوشت افزار، فلش کارت و... را عرضه خواهد کرد.

 

نظری افزود: تازه ترین بسته نمایشگاهی آماده شده همزمان با هفته بسیج در دو حوزه محصولات مکتوب و نرم افزاری می باشد. محتوای بسته مکتوب شامل بیش از 130عنوان کتاب مرتبط با دفاع مقدس است و بسته نرم افزاری شامل فیلم، مستند، نرم افزار های چند رسانه ای و بازی‌های ایرانی - اسلامی می باشد.

 

وی درباره تفاوت های نمایشگاه امسال با سالهای گذشته گفت: تخفیف 30 تا 50 درصدی محصولات از جمله آن است و علاوه بر این، امسال به غیر از محصولات دیجیتال این موسسه، بهترین  کتاب ها و محصولات نرم افزاری سراسر کشور گلچین شده است. همچنین در این بسته نمایشگاهی، کتاب های جدیدی با موضوع« تحدید نسل و افزایش جمعیت» و نوشت افزارهایی با عکس شهدا عرضه می شود.

 

مسئول توزیع موسسه آرمان گفت: چند نمایشگاه به صورت متمرکز برگزار خواهد شد و بسته های نمایشگاهی آماده شده جهت عرضه و فروش توسط پایگاه های بسیج، مساجد، دانشگاه ها، هیئات، ادارات و... عرضه می شود. لذا اگر گروهی متقاضی برگزاری این نمایشگاه ها می باشد می تواند این بسته را به صورت امانت تحویل گرفته و پس از فروش، تسویه حساب کند.

 

وی در انتها اضافه کرد: علاقه مندان برای تهیه محصولات و برگزاری نمایشگاه می توانند با شماره 09151235644 تماس برقرار نمایند.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون