تاریخ خبر: کد خبر: 2900

مدیر فرهنگ سرای انتظار خبر داد:

آغاز اجرای طرح «ایران جوان» در مساجد مشهد

مدیر فرهنگ سرای انتظار از آغاز اجرای طرح «ایران جوان» در کانون های مهدوی و مساجد سطح شهر مشهد خبر داد.

آغاز اجرای طرح «ایران جوان» در مساجد مشهد

به گزارش قاصدنیوز، علی رضا زاده، مدیر فرهنگ سرای انتظار با اشاره به همکاری فرهنگ سرای انتظار، جبهه فکری و فرهنگی انقلاب خراسان رضوی و ستاد مردمی ایران جوان در اجرای طرح «ایران جوان»، گفت: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه توجه به فرزندآوری برای جلوگیری از پیری نسل ایران اسلامی این طرح به همت این مراکز فرهنگی و با همکاری فرهنگ سرای انتظار اجرا می شود.
 

وی افزود: برای اجرای این طرح در سطح مساجد و کانون های مهدوی علاقه مند اطلاع رسانی 24 آبان ماه از طریق سامانه پیامکی به مسئولان این مراکز انجام شده است و در حال حاضر تا 10 روز با مدیران کانون های مهدویت و مساجد ارتباط گیری تلفنی صورت می گیرد تا در صورت تمایل اطلاعات لازم برای ارسال اقلام لازم جهت برپایی نمایشگاه در این زمینه دریافت شود.
 

مدیر فرهنگ سرای انتظار گفت: نحوی اجرای این طرح بدین صورت است که تعداد 45 پوستر با اندازه 50 در70 برای نصب و نمایش در سطح کانون ها، مجموعه های فرهنگی و مساجد علاقه مند مرتبط با فرهنگسرای انتظار ارسال می شود.
 

وی  در ادامه با بیان اینکه این طرح به مدت یک ماه برای مخاطبان عام این مراکز ادامه دارد، اظهارکرد: محتوای پوسترها علاوه بر تصاویر مرتبط با موضوع پیری نسل توضیحاتی نیزدر زمینه اثرات کاهش نرخ رشد جمعیت، معایب تک فرزندی و کاهش جمعیت و توقف توسعه دارد.

 

رضازاده بیان کرد:اگر تعداد مخاطبان آنها از حدود 150 نفر بیشتر باشد، چهار سخنران مذهبی که توسط  جبهه فکری و فرهنگی انقلاب خراسان رضوی هماهنگ شده است.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون