تاریخ خبر: کد خبر: 2716

نباید در هر مکانی از مشهد مجوز بلند مرتبه‌سازی داده شود

عضو شورای شهر مشهد گفت: امیدوارم مشکلات مالی سبب نشود که شهرداری مشهد به هر مکانی از شهر مجوز بلند مرتبه‌سازی دهد.

نباید در هر مکانی از مشهد مجوز بلند مرتبه‌سازی داده شود

به گزارش قاصدنیوز، علی‌اصغر نخعی‌راد در گفت‌وگو با فارس در ارتباط با بلند مرتبه‌سازی در شهر مشهد اظهار داشت: در طرح جامع شهر مشهد محل‌های خاصی را برای بلند مرتبه‌سازی و البته با شرایط ویژه در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: اگر ما به همان قوانین به درستی عمل کنیم و دقت کافی برای بلند مرتبه‌سازی در مکان‌هایی که مزاحمت آن کمتر است داشته باشیم این کار خوبی است؛ البته ما بلند مرتبه‌سازی را نفی نمی‌کنیم.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: اگر بلند مرتبه‌سازی در مرکز شهر باشد لطمه‌ زیادی به مردم شهر وارد می‌کند.

 

نخعی‌راد تصریح کرد: بر این اساس شورای اسلامی شهر مشهد تصویب کرد که بلند مرتبه‌سازی در بافت‌هایی که کمتر از 240 درصد تراکم دارد ممنوع شود یعنی در مراکز شهر که تراکم کمتر از این رقم است باید بلند مرتبه‌سازی صورت نگیرد.

 

وی ادامه داد: کار اصلی و با اولویت همان اقدامی است که در طرح جامع در نظر گرفته شده و امیدوارم مشکلات مالی سبب نشود که دوستان در شهرداری مشهد به هر مکانی در شهر مجوز بلند مرتبه‌سازی دهند.

کلمات کلیدی

 • بصرنیوز 0 0

  حجت الاسلام فاطمی ارفع در مصاحبه با بصرنیوز پیرامون تصویب ساخت دو برج در عرصه ی میدان شهدا:
  کشور های پیشرفته هم اگر بلند مرتبه سازی دارند در منطقه خاصی است که نوعا در هسته مرکزی شهر نیست/ فرمانداری خودشان اذعان دارند که صلاحیت تشخیص غیر شرعی بودن مصوبه را ندارند  مهندس انتظاری هروی در مصاحبه با بصرنیوز پیرامون تصویب برج شمال و جنوب در عرصه ی میدان شهدا:
  میدان شهدا جزء محدوده ی حرم نیست/چرا باید طرح تفضیلی مشهد 7تا8 سال پشت درهای بسته مدیران باشد/آقا یک توصیه کلی به تمام شهر های مذهبی داشتند


  مهندس نخعی در مصاحبه با بصرنیوز پیرامون تصویب برج شمال و جنوب در عرصه ی میدان شهدا:
  متاسفانه دوستانمان جناحی رای دادند / فراموش کرده اند با چه شعار هائی بالا امدند/ این برج ها ظلم بزرگی به مردم است

  حجت الاسلام لطفی در مصاحبه با بصرنیوز پیرامون تصویب برج شمال و جنوب در عرصه ی میدان شهدا:
  بلند مرتبه سازی در میدان شهدا از مخالفت صریح علما و رهبری تا ناامن کردن منازل مردم و بیوت مراجع  حاج خلیل موحد در مصاحبه با بصرنیوز پیرامون تصویب برج شمال و جنوب در عرصه ی میدان شهدا:
  تصمیم امروز شورا 20 سال دیگر آثار و نتاجیش را نشان میدهد/ایا اشرافیت به خانه ی مردم تحت الشعاع قرار دادن حرم مطهر با هویت های کذایی جزء ارزش هاست

  مهندس خاکپور در مصاحبه با بصرنیوز پیرامون تصویب برج شمال و جنوب در عرصه ی میدان شهدا:
  طرح قبلی ما کارشناسی نبود/در فرهنگ شهری کسی میدان شهدا را نمیگوید اطراف حرم است

  چهل و سومین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد:
  در پاکستان تا چند کیلومتری قبر اقبال لاهوری اجازه بلند مرتبه سازی ندارند شما میگوئید میدان شهدا حریم حرم نیست/ رسانه ها و مردم جلوی ما را بگیرید جنایات گذشته به اسم کارشناسی در حال انجام است

  http://basarnews.ir/category/mashhad-news/

ارسال نظر

تریبون