تاریخ خبر: کد خبر: 232

در طی گفتگو با قاصد نیوز /

توضیحات مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد درباره خبر قاصدنیوز

جعفری با بیان اینکه كليه تبليغات محيطي فرودگاه مشهد در حال حاضر توسط شركت خصوصی گسترش راه و ابنيه پروازي انجام مي شود،گفت لكن در موضوع اخير اين شركت بدون اطلاع از ماهيت اين فرقه افراطي و هدف ايشان از اين گونه تبليغات اقدام به قبول اسپانسري از طرف اين ايشان نموده

توضیحات مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد درباره خبر قاصدنیوز

در پی درج خبری باعنوان «تبلیغات رسمی شبکه ماهواره ای فرقه شیرازی ها در مشهد + عکس» در پایگاه خبری تحلیلی قاصدنیوز، مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه های استان خراسان رضوی در طی تماس تلفنی به بیان توضیحاتی پیرامون این مطلب پرداخت.

 

جعفری با بیان اینکه كليه تبليغات محيطي فرودگاه مشهد در حال حاضر توسط شركت خصوصی گسترش راه و ابنيه پروازي انجام مي شود، لكن در موضوع اخير اين شركت بدون اطلاع از ماهيت اين فرقه افراطي و هدف ايشان از اين گونه تبليغات اقدام به قبول اسپانسري از طرف اين ايشان نموده كه پس از نصب اين بنرها در مجموعه فرودگاه با پيگيري صورت گرفته از جانب اداره كل بنرها در طی چندساعت با دستور مدیرکل فرودگاه ها جمع آوري گرديد.

 

 

مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه های استان خراسان رضوی ضمن عذرخواهی از محضر همه مردم و دغدغه مندان عرصه فرهنگ گفت: با وجود سختی ها، در این مجموعه فعالیت های فرهنگی و مناسبتی مختلفی در ایام سال اجرا شده و در حال اجراست. وی در ادامه از مشارکت و ارائه پیشنهادات  فعالان فرهنگی در جهت اجرای برنامه های مناسب استقبال نمود.

 

قاصدنیوز ضمن تشکر از مسئولان شرکت فرودگاه های استان در پاسخگویی به این دغدغه، به مسئولان شهرمشهد و استان  نسبت به رسوخ این جریان افراطی در فضاهای فرهنگی و سیاسی هشدار می دهد.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون