تاریخ خبر: کد خبر: 2288

شورا و مدیریت شهری مشهد در رسیدگی به پرونده 800 میلیاردی چه کرده اند؟

معاون سابق سیاسی استانداری خراسان رضوی: وظیفه ما حمایت از نیروهای ارزشی است

 به گزارش قاصدنیوز، محمد غفاری در بازدید از دفتر خبرگزاری «نسیم» در مشهد عنوان کرد: استاندار خراسان رضوی از نیروهای ارزشی و دارای سوابق روشن است، معاون سیاسی امنیتی ایشان نیز از افراد دارای سوابق روشن در استان سیستان و بلوچستان است، وظیفه ما حمایت مضاعف از استاندار و نیروهای ارزشی است که توسط ایشان منصوب شده‌اند.

 

استان خراسان رضوی دارای استعدادهای فراوان اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است اما علی‌رقم سوابق روشن مدیریتی استاندار، تاکنون تحول خاصی با توجه به شرایط فعلی نظام اتفاق نیفتاده و یا اگر تحولی صورت گرفته، تأثیرگذار نبوده است.

 

در این شرایطی که در تحریم به سر می‌بریم، هم مرزی با کشورهای افعانستان و ترکمنستان ظرفیت خوبی برای استان محسوب می‌شود. در مسائل اقتصادی و در حوزه کشاوری که با مشکلات کم‌آبی مواجه هستیم، نه تنها تحولی رخ نداد بلکه بد‌تر هم شده است و انتظاری بیشتری از این مجموعه کار بلد و آرام داشتیم. انتظار نداشتیم هیچ تحولی رخ ندهد.

 

در خصوص مسائل شهری، شورای منتصب به جریان اصولگرایی منجر به انتخاب شهرداری اصولگرا و ارزشی شد اما آیا انتظارات موجود برآورده شد؟ شورای شهر و شهردار ارزشی این شهر چقدر توانسته‌اند در رسیدگی به پرونده 800 میلیاردی و جریان رانت خواری موجود در شهرداری موفق عمل کنند؟ در حوزه استانداری و شهرداری انتظاراتی که داشتیم تاکنون برآورده نشده است. تغییرات استاندار را در راستای تحول سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ندیدم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون