تاریخ خبر: کد خبر: 2033

مراسم انس فعالان رسانه مشهد با پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار می‌شود

مراسم انس و الفت فعالان رسانه مشهد با پیشکسوتان دفاع مقدس، از سوی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، سوم مهرماه در فرهنگسرای پایداری مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش قاصدنیوز، جواد علما مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی‌ در گفت‌وگو با ایکنا گفت: از سوی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی، مراسم انس و الفت فعالان رسانه مشهد با پیشکسوتان دفاع مقدس، سوم مهرماه در فرهنگسرای پایداری مشهد برگزار می‌شود.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی افزود: در این برنامه، ضمن بیان خاطرات دوران هشت ساله دفاع مقدس، فعالان رسانه تجدید میثاقی با امام راحل(ره) و شهدای دفاع مقدس دارند.

 

وی با اشاره به اینکه از خانواده ایثارگران رسانه‌ای نیز دعوت شده است تا در این مراسم شرکت کنند، یادآور شد: در این مراسم راویان دفاع مقدس نیز حضور دارند تا خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس را برای فعالان رسانه‌ای بازگو کنند.

 

علماء با بیان اینکه این مراسم بعد از نماز مغرب و عشا‌ همراه با مراسم شام غریبان به‌مناسبت شهادت امام جواد‌الائمه(ع) برپا خواهد شد، اظهار کرد: روز جمعه ساعت 16 نیز، هشت زوج از یک خانواده در جبل‌النور مشهد حضور می‌یابند تا تجدید میثاقی با شهدا داشته باشند، همچنین یکی از زوجین زندگی مشترک خود را در سایه هدایت و شهدای گمنام جبل‌النور کوهسنگی مشهد آغاز خواهد کرد.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون