تاریخ خبر: کد خبر: 1977

اجرای مراسم پرده‌خوانی سیره شهدا توسط فرهنگسرای خانواده مشهد

فرهنگسرای خانواده مشهد به منظور آشنا کردن عموم مردم با سیره شهدا و نحوه ارتباط شهدای هشت سال دفاع مقدس با خانواده‌های آنان، اقدام به برگزاری مراسم پرده‌خوانی سیره شهدا می‌کند.

به گزارش قاصدنیوز، حجت‌الاسلام مرتضی رزم‌آرا، مدیر فرهنگسرای خانواده مشهد در گفت‌وگو با ایکنا گفت: فرهنگسرای خانواده مشهد به منظور آشنا کردن عموم مردم با سیره شهدا و نحوه ارتباط شهدای هشت سال دفاع مقدس، اقدام به برگزاری مراسم پرده‌خوانی سیره شهدا می‌کند.

 

وی افزود: این مراسم که همزمان با هفته دفاع مقدس به مدت یک هفته در فرهنگسرای خانواده اجرا می‌شود، در راستای آشناسازی هر چه بیشتر شهروندان مشهدی با سبک زندگی اسلامی است.

 

رزم‌آرا با اشاره به اینکه این فرهنگسرا برای آشناسازی شهروندان با سبک زندگی اسلامی برنامه‌های متنوعی را برگزار می‌کند، یادآور شد: برگزاری کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در سیره رضوی و پرده‌خوانی مهارت‌های زندگی در سیره شهدا از دیگر برنامه‌ها به شمار می‌رود.

 

مدیر فرهنگسرای خانواده مشهد با بیان اینکه استفاده از جلوه‌های برتر و نورپردازی به منظور نشان دادن حال و هوای هشت سال دفاع مقدس از جمله برنامه‌های این مراسم است، اظهار کرد: در این برنامه مخاطبان عام حضور دارند تا هر چه بیشتر شهروندان مشهدی در تمام مختلف سنی با سیره این بزرگواران به عنوان الگوی برتر در زمان معاصر آشنا شوند.

 

وی ابراز کرد: برگزاری طرح کوچه خوشبختی نیز یکی دیگر از برنامه‌های این فرهنگسرا در راستای آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با سبک زندگی اسلامی است که برای چهارمین سال متوالی در سطح شهر مشهد در حال برگزاری است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون