تاریخ خبر: کد خبر: 1918

برنامه های سیمای خراسان رضوی در ایام هفته دفاع مقدس

معاون سیمای خراسان رضوی گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ویژه برنامه به سبک باران از سیمای خراسان رضوی در این هفته پخش می‌شود.

برنامه های سیمای خراسان رضوی در ایام هفته دفاع مقدس

به گزارش قاصدنیوز، علیرضا آیینه‌دار در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس  شبکه استانی صدا وسیمای خراسان رضوی  ویژه برنامه‌هایی را برای  این مناسبت  تهیه و تدارک دیده است.

 

آیینه‌دار تصریح کرد: سیمای  خراسان رضوی  با  ویژه برنامه « به سبک باران » به زندگی و سبک زندگی دفاع مقدس در 8 قسمت 45 دقیقه ای می پردازد که تهیه کننده  برنامه جواد قطمیری  و کارگردان آن  حجت احمدی زر  است،  این برنامه همه روزه ساعت 20  در ایام  دفاع مقدس  پخش می‌شود.

 

وی افزود: همچنین در این ایام در برنامه‌های  صبح خراسانی  و شب نشینی  با حضور مسئولان و رزمندگان دفاع مقدس  و در مستندهای  آواز عندلیب، گردانی  که بود، گردانی که هست، آب، آتش و آب، نذر  سرخ ،  وقت خوب دیدار، انیمیشن قصه های گلنار  با موضوع دفاع مقدس  این مناسبت را پوشش می‌دهد.

 

آیینه‌دار خاطرنشان کرد: در این هفته  فیلم های سینمایی  جاسین به جبهه میرود، سجده بر آب، بهشت منتظر می ماند، روزهای زندگی، افق، پر، تابستان طولانی، حمله به اچ3 ، رقص من در برابر مرگ، دوئل  با موضوع هفته دفاع مقدس هر روز ساعت 14:15  به نمایش در می‌آید.

 

معاون سیمای خراسان رضوی افزود: اضافه بر این برنامه‌ها همچنین رژه نیروهای مسلح  نیز در روز اول هفته دفاع مقدس با امکانات ویژه پوشش داده خواهد شد.

 

آیینه‌دار گفت: شبکه استانی صدای خراسان رضوی نیز با تهیه  برنامه‌هایی  با موضوع ارزش‌های دفاع مقدس  با عناوین « نمایش سرداران شهید خراسان»  ساعت 23 به تهیه کنندگی عباس طاهری در روزهای هفته دفاع مقدس، «مسابقه حماسه» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16:20 تا 17 به تهیه کنندگی محمد کمالی و « برنامه گفتگو» یک شنبه و سه شنبه  ساعت 13 تا 14 به تهیه کنندگی  محمد کمالی این مناسبت را در هفته دفاع مقدس پوشش می دهند.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون