تاریخ خبر: کد خبر: 9068

حجت‌الاسلام پژمان‌فر در گفتگو با «قاصدنیوز»:

هیئت رئیسه در مسیر سوال از رئیس‌جمهور دست‌انداز انداخته است/ حق ماست که از آقای روحانی درباره وضعیت موسسات مالی سوال بپرسیم

اینکه بگویند به جای سوال با فلانی جلسه بگذاریم یک بحث است و نتیجه بحثی دیگر. نتیجه آن جلسات باید برای مردم ملموس و مشخص باشد.

هیئت رئیسه در مسیر سوال از رئیس‌جمهور دست‌انداز انداخته است/ حق ماست که از آقای روحانی درباره وضعیت موسسات مالی سوال بپرسیم

حجت‌الاسلام پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «قاصدنیوز» در پاسخ به سوالی پیرامون سرانجام سوال نمایندگان از رئیس جمهور درباره وضعیت موسسات مالی و اعتباری گفت: سوال مسیری دارد که باید از هیئت رئیسه طی شود. هیئت رئیسه است که باید رئیس جمهور را برای پاسخگویی دعوت کند اما متاسفانه آنها این مسیر را پر دست‌انداز کرده‌اند و اجازه نمی‌دهند این سوال پرسیده شود.

 

وی همچنین گفت: نماینده‌های مجلس خواسته خود را مطرح کرده‌اند اما این خواسته باید پیگیری شود. دنبال این هستیم که کار به نتیجه برسد.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: ادامه داد: اینکه بگویند به جای سوال با فلانی جلسه بگذاریم یک بحث است و نتیجه بحثی دیگر. نتیجه آن جلسات باید برای مردم ملموس و مشخص باشد.

 

حجت‌الاسلام پژمان‌فر در پاسخ به سوالی درباره اثرگذار بودن این سوال از رئیس جمهور گفت: ما انجام وظیفه می‌کنیم و از اختیارات قانونی خودمان برای احقاق حقوق مردم استفاده می‌کنیم. رئیس جمهور ممکن است در این رابطه حرف‌ داشته باشد اما این حق مجلس است که از ایشان در رابطه با وضعیت این موسسات سوال کند. ما نیز به جد پیگیر هستیم و بنده یکی از امضاکنندگان اصلی این درخواست هستم.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون