تاریخ خبر: کد خبر: 9067

آموزش‌های جنسی مردانه به دختران دبستانی در مشهد! + توضیحات تکمیلی

با توجه به محتوای عریان این کتاب و مباحث اخیر مطرح شده در کشور، چه ارتباطی میان این هدیه و سند 2030 یونسکو است؟

به گزارش «قاصدنیوز»، اخیرا کتابی با عنوان «کشف بدن انسان» از طرف آموزش و پرورش خراسان رضوی میان دانش‌آموزان سال ششم دبستان برخی از مدارس دخترانه مشهد از جمله دبستان آ... واقع در بلوار پیروزی مشهد، توزیع شده است.

 

به گفته مدیر آن مدرسه دخترانه، این کتاب یکی از کتاب‌های یک بسته آموزشی است که از طرف آموزش و پرورش برای این مدرسه ارسال شده است تا به عنوان هدیه میان دانش‌آموزان توزیع شود. این کتاب همچنین توسط انتشارات مدرسه وابسته به وزارت آموزش و پرورش، چاپ شده است.

 

با توجه به محتوای عریان این کتاب و مباحث اخیر مطرح شده در کشور، چه ارتباطی میان این هدیه و سند 2030 یونسکو است؟

 

اطلاعات و تصاویر بیشتر نزد «قاصدنیوز» محفوظ است.

 

photo_۲۰۱۷-۱۰-۲۲_۱۰-۵۰-۵۹

 

*توضیحات تکمیلی «قاصدنیوز» درباره‌ی ماجرای توزیع کتاب آموزش‌های جنسی

در متن جوابیه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به خبر «قاصدنیوز» که در رسانه ها منتشر شده، آمده است کتاب " کشف بدن انسان" در سال 83 چاپ شده است اما اشاره نکردند که این کتاب توسط همان انتشارات در سال 1393 تجدید چاپ شده است.

 

 آموزش و پرورش ماجرا را از اساس بی‌پایه خوانده است و چنان بر محض بودن کذب تاکید کرده‌‌اند که گویی هر آنچه بوده زاییده ذهن نویسنده است. کاش با همان دبستان دخترانه آ... واقع در خیابان رهایی مشهد تماس می‌گرفتند و جزئیات را می‌پرسیدند.

 

از آنجا که پدر دغدغه‌مند دانش آموز به جهت این اقدام و ترس از تکرار آن، مدرسه دختر خود را عوض کرده است لذا با خیال راحت‌تر می‌گوییم که طی تماس با این خانواده، آنها جزئیات جلسه خود با مسئولان آن دبستان را در اختیار «قاصدنیوز» گذاشتند. جلسه‌ای که در نهایت به این منتهی شده است که: بروید هر کار می‌خواهید بکنید! اصلا بروید آموزش و پرورش شکایت کنید!

 

طی تماس مسئولان آموزش و پرورش با خانواده مزبور، جهت دلجویی از آنها خواسته شده است که پرونده دختر خود را به آن مدرسه برگردانند. همچنین تاکید کرده‌اند که کتاب " کشف بدن انسان" قرار بوده به والدین دانش آموزان داده شود اما اشتباهی به خود آنها داده شده است. کاش آموزش و پرورش به جای عجله در تکذیب، اشتباه مسئولان آن دبستان را می‌پذیرفت.

کلمات کلیدی

 • سلام مسلمان انصاف برای یک نویسنده بسیار خوب است کاش در پی واقعیت باشید وبدانید کاش می دانستید موضوع چه بوده وقبل از اتهام به آموزش وپرورش با یکی از مسئولین ناحیه یا مدرسه تماس می گرفتید ووقتی اطلاع می کردید مدیر مدرسه ای که شما از آن صحبت می کنیید مادر یک رزمنده مدافع حرم است که وقتی موضوع پیگیری می شد نامبرده دربیمارستان امام حسین علیه السلام مشهد پیگیر پرونده فرزندش بود که در سوریه زخمی شده اگر یک یا دو کتاب سهوا توسط اشتباه مدیر ویک فرد سود جوی دیگر 0 0

  اتجام شده که با آن فرد برخورد شده حالا دو یا سه کتاب را چرا ربط به همه آموزش وپرورش می دهید چرا آن را یک کار سازمان یافته تلقی می کنید بنده کاملا با دغدغه شما موافق هستم ولی از راهش حضور میدانی شما می تواند رهگشا باشد

 • حسن 0 0

  با سلام لطفا به خاطر خدا واینکه بیشتر در روز قیامت شرمنده یک مادر بسیجی نشیم این مطلب را بردارید واقعیت این که شما می فرمایید نیست خدا را در نظر بگیرید دو کتاب که سهوا توسط مدیر در بین دویست کتاب مثبت نوضیح شده این هچمه دور از مسلمانی است

 • ابراهیم ابوذری 0 0

  خدا لعنت کند کسانی که می خواهند این سند بی شرم را در مدارس و کل ادارات پیاده کنند.
  شما کاش اسم مدرسه را می نوشتی. تا بریم به حسابش برسیم

ارسال نظر

تریبون