تاریخ خبر: کد خبر: 8919

تشکر آیت‌الله علم‌الهدی از ابراز همدردی رهبر انقلاب، مردم و مسؤولان

آیت‌الله علم‌الهدی از ابراز همدردی رهبر معظم انقلاب، مردم و مسؤولان در ضایعه درگذشت همسر وی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش «قاصدنیوز»، آیت‌الله علم‌الهدی با صدور پیامی، از رهبر معظم انقلاب، مردم و مسؤولان نظام جمهوری اسلامی که در ضایعه درگذشت همسر وی ابراز همدردی کرده بودند، تشکر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ (بقره ۱۵۶)

با عرض سلام به عموم عزیزانی که احساسات پر شور و عواطف صمیمانه‌شان در برابر مصیبت جانکاه از دست دادن همسری مؤمن و صبور و یاوری که در کشاکش مجاهدات انقلابی همسنگری معتقد به حساب می‌آمد، آرامشی تسکین‌بخش به حقیر عنایت کرد.

 

لطف شما بزرگواران ، مقام معظم رهبری (مدظله)، مراجع عظام تقلید (ادام الله ظلهم علی رئوس الانام)، علمای اعلام، خانواده معظم شهدا، مسئولین محترم نظام اسلامی ، مدیران متعهد استان و امت حزب‌الله که در این غم ابراز همدردی نمودند، کمال تشکر و امتنان دارم. هرچند که می‌دانم این ابراز همدردی و همراهی شما مردم عزیز و مهربان با هیچ عبارتی قابل‌تقدیر و تشکر نیست، اما به شکرانه‌ی این‌همه لطف و احساس جبهه بر آستان ولی‌نعمتان حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (علیه آلاف التحیة و الثناء) می‌سایم و برای همه بزرگوارانی که با قدم، نفس و قلم خود موجب تسلی خاطر اینجانب و دیگر بازماندگان شدند از درگاه کبریائی حضرت احدیت سلامتی، سعادت و طول عمر با عزت مسئلت می‌نمایم.

سید احمد علم‌الهدی

۲۹ خرداد ۹۶

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون