تاریخ خبر: کد خبر: 8825

بختیاری در مراسم گشایش ساختمان جدید موسسه جوانان آستان قدس رضوی:

آستان قدس از حداکثر ظرفیت خود برای حوزه تربیت جوانان بهره می‌گیرد

آستان قدس رضوی با در اختیار گذاشتن فضایی جدید و وسیع برای سازمان جوانان آستان قدس و اتخاذ مربیان مجرب و متخصص درصدد برآمده از همه ظرفیت های خود برای تعالی جوانان بهره گیرد تا آنان بیمه امام رضا (ع) شوند.

به گزارش «قاصدنیوز»، مرتضی بختیاری سه شنبه شب در مراسم گرامیداشت روز جوان و تجلیل از جوان یاران نمونه و نیز گشایش ساختمان جدید موسسه جوانان آستان قدس رضوی در مشهد افزود: دشمن به طور کاملا حساب شده به جنگ با فرهنگ مترقی انقلاب اسلامی مبادرت ورزیده و جوانان و نوجوانان را هدف اصلی حمله خود قرار داده است.

Ø¢Ù-Ù-Ù- گراÙ-Ù-داشت رÙ-ز جÙ-اÙ- Ù- تÙ-دÙ-ر از جÙ-اÙ- Ù-اÙ-راÙ- Ù-Ù-Ù-Ù-Ù- (1)


وی بیان کرد: گیرندگی نوجوانان و جوانان به اقتضای سنشان بسیار قوی تر از گیرایی دیگر افراد جامعه است و آستان قدس رضوی تصمیم گرفته است عرصه را برای پرورش فکر و اندیشه جوانان گسترش دهد.
وی اظهار کرد: دشمن هیچ گاه نمی تواند با حمله نظامی ایران را از پا درآورد زیرا همان طور که امام راحل فرمودند، آنها هیچ غلطی نمی توانند بکنند زیرا قرآن بر ناتوانی آنان در برابر مسلمین تاکید کرده است.


قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: اگر تا حدودی دشمن موفق شده است در عرصه اقتصادی ایران را تحت فشار قرار دهد به دلیل غفلت ما از توانمندی ها و ظرفیت های داخلی است وگرنه دشمن هیچ توفیقی برای شکست ایران ندارد.

Ø¢Ù-Ù-Ù- گراÙ-Ù-داشت رÙ-ز جÙ-اÙ- Ù- تÙ-دÙ-ر از جÙ-اÙ- Ù-اÙ-راÙ- Ù-Ù-Ù-Ù-Ù- (19)


وی اضافه کرد: نوجوانان و جوانان سراسر انرژی هستند و اگر فضاهای تربیتی مناسب برای آنان فراهم نگردد دشمن ذهن و انرژی آنان را به نفع خود به تاراج خواهد بود.


بختیاری اظهار کرد: آستان قدس رضوی با در اختیار گذاشتن فضایی جدید و وسیع برای سازمان جوانان آستان قدس و اتخاذ مربیان مجرب و متخصص درصدد برآمده از همه ظرفیت های خود برای تعالی جوانان بهره گیرد تا آنان بیمه امام رضا (ع) شوند.


مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی نیز در این مراسم گفت: ساختمان جدید این موسسه در خیابان کوهسنگی که خانه باغی بزرگ به وسعت بیش از هزار مترمربع است، طبق برنامه ریزی های انجام گرفته به پاتوق فرهنگی و رفاهی نوجوانان و جوانان تبدیل می شود.

Ø¢Ù-Ù-Ù- گراÙ-Ù-داشت رÙ-ز جÙ-اÙ- Ù- تÙ-دÙ-ر از جÙ-اÙ- Ù-اÙ-راÙ- Ù-Ù-Ù-Ù-Ù- (22)


مجتبی مختاری افزود: تنها بخش اندکی از فضای این باغ به بخش اداری اختصاص یافته و باقی فضا در بخشهای آموزشی و تربیتی با بهره گیری از بهترین مربیان و سیاحتی مورد استفاده نوجوانان و جوانان قرار می گیرد.


وی گفت: به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، در این مراسم از افرادی که مخاطب نوجوانان وجوانان مشهدی بودند و در آموزش دفاع از دین و ارزشهای اسلامی به جوانان نقش موثری ایفا کردند، به عنوان 'جوان یاران نمونه' تقدیر می شود.

 

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون