تاریخ خبر: کد خبر: 7105

اربعین امسال عزت به پاسپورت ایرانی بازخواهد گشت

به قلم: سید هاشم فیروزی

اربعین امسال عزت به پاسپورت ایرانی بازخواهد گشت

دوباره نسیم اربعین در کوچه و خیابان شهر و دیارمان در حال وزیدن است و دوباره اصحاب حق در حال تهیه توشه سفر عشقند برای پیوستن به اصحاب سیدالشهدا(علیه السلام) . گویی تاریخ به 1400سال قبل بازگشته است و این جماعت عاشق از هزاران کیلومتر دورتر برای لبیک به ندای «هل من ناصر» امامشان با پای دل به سمت حرمش می‌روند، حرمی که قرار است زمینه ظهور فرزندش مهدی صاحب الزمان(عج) را فراهم کند و قطعاً هرچه این تجدید بیعت ها با شکوه تر باشد واسطه‌ای قوی‌تر خواهد بود برای تعجیل در امر فرج حضرتش.

 

اما چه اربعینی شود امسال!

از یک سو وحشی‌گری آل سعود در حق مردم مظلوم یمن و کشتار وحشیانه حاجیان خانه خدا در سرزمین منا، از دیگر سو افزایش تعداد بر خون خفتگان مدافع حرم زینبی و حسینی و از سوی دیگر برنامه ریزی جریان تشیع لندنی برای اربعین امسال و مهمتر از همه هجمه جریان سازش یا همان اشعری ها و سلیمان صرد خزائی ها در داخل که اگر برای موارد قبل دوای دردی باشد خنجر از پشت این جماعت نابه کار بسیار عمقی و دردناک خواهد بود که صد البته به لطف درایت و بصیرت مردم انشاالله تاریخ طبق میل این جماعت تکرار نخواهد شد.

 

اربعین امسال یک تمایز بزرگ دیگر نیز دارد و آن نبود توفیق حضور امثال سردار همدانی ها در بین مان خواهد بود.

 

اربعین امسال جدا از تجدید بیعت مجدد با سید الشهدا(علیه السلام)و اثر قطعی آن در مقوله فرج، یک رزم مقدماتی لشکر بیست میلیونی صاحب الزمان(عج) نیز خواهد بود.

 

لشکری که فرمانده آن نائب امام است، لشکری که ایران به عنوان هسته مرکزی باید ستادی تشکیل دهد همچون ستاد جنگ که هلی‌بُرن نیرو کند، پشتیبانی کند و درگیر شود اما نه درگیری فیزیکی بلکه قلوب را باهم گره بزند و درگیر کند.

 

در این لشکر سربازان جبهه حق باید کوله‌ها و پوتین‌ها را آماده کنند، سربند و پرچم‌ها را بردارند و قبل از رفتن غسل شهادت کنند و با رمز یا زهرا(سلام الله علیها) سختی‌های مسیر را تحمل کنند و هر روز چالاک تر و آماده تر شوند برای نبرد نهایی میان جبهه حق و باطل، نبردی که بر خلاف نظر عده ای ساده لوح غیر قابل گریز است.

 

اربعین امسال فرصتی است تا پس از دلاوریهای شهدای مظلوم یمن،  فلسطین،  بحرین، لبنان، سوریه، عراق و ایران نهضت جهانی مقاومت هر چه منسجم‌تر و هماهنگ‌تر یَد واحده را تشکیل دهند تا انشاالله در وقت خودش تحت امر نائب امام زمان مسیرشان از سمت کربلا به سمت مسجد الاقصی و بقیع تغییر پیدا کند و داد دل همه مظلومان جهان را از این جرثومه های فساد بستانند.

 

خلاصه کلام آن‌که اربعین امسال یکبار دیگر عزت به پاسپورت ایرانی بازخواهد گشت، پاسپورتی که با مُهر توفیق زیارت ارباب مسیر عزت را خواهد پیمود و قطعاً این تنها راه عزت است که قیام ما با آن شروع شده ادامه یافته و انشاله به دست صاحبش خواهد رسید.

 

و به قول سردار شهید حسن تهرانی مقدم کسی که بر روی سنگ قبرش نوشته است اینجا مدفن کسی است که می خواست اسرائیل را نابود کند:

"ما چون حسین (ع) به این مسیر وارد شدیم و چون حسین(ع) نیز به شهادت خواهیم رسید.

کلمات کلیدی

  • حبیب 0 0

    استفاده کردم، هم عنوان خوبی بود هم مطلب موفق باشید.

ارسال نظر

تریبون