تاریخ خبر: کد خبر: 1767

معاون رییس جمهور در کنار فتنه گران و مجرمان امنیتی /عکس

در هفته ای که گذشت مراسمی برای بزرگداشت سیمین بهبهانی با دعوت کانون شهروندی زنان و انتشارات روشنگران برگزار شد. نکته قابل تأمل در این مراسم حضور افرادی بود که در فتنه 88 نقش بسیار پررنگی داشتند. در کنار حضور فعالین فتنه در این جلسه شعر و آواز برای مرحوم بهبهانی، شهیدندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، نیز در این برنامه حضور داشت.

در هفته ای که گذشت مراسمی برای بزرگداشت سیمین بهبهانی با دعوت کانون شهروندی زنان و انتشارات روشنگران برگزار شد. نکته قابل تأمل در این مراسم حضور افرادی بود که در فتنه 88 نقش بسیار پررنگی داشتند.

به گزارش قاصد نیوز نرگس محمدی یکی از فعالین حقوق بشر در کشور در این مراسم حضور داشت؛ نرگس محمدی پیش از این در ملاقات خارج از برنامه رسمی کشور و هماهنگی های شخصی اش با کاترین اشتون، گزارشی از وضعیت اسف بار حقوق بشر در ایران ارائه کرد که بلافاصله بعد از این گزارش تحریم های جدیدی به خاطر نقض حقوق بشر در کشورمان از سوی اتحادیه اروپا علیه ایران وضع شد.

3de1eafe-8f73-4d6a-bb03-a553e685fc10

یکی دیگر از مدعوین این برنامه نسرین ستوده بود که از فعالان حقوق زنان در کشور و عوامل موثر در فتنه 88 است. نسرین ستوده در جریان حضور هیئت پارلمانی اروپا در کشور به طور مخفیانه و با  کشف حجاب، جایزه حقوق بشری ساخاروف را از این هیئت دریافت کرد که به خاطر تحریم های ایران این جایزه را به وی ندادند.

bba8189f-11c5-4e0a-af11-b8b7d51d4bc8

ستوده و محمدی دو تن از محکومان فتنه 88 هستند که پیش از این با ارسال خبرهای غیر واقعی از وضعیت زنان در کشور و همچنین سیاه‌نمایی های حقوق بشری باعث وضع تحریم ها علیه ایران شدند. دیگر افراد حاضر در این جلسه نیر از فعالین جنبش سبز و عاملان فتنه 88 در کشور بودند که پرونده های آنها در حمایت از فتنه‌گران قطور است

در کنار حضور فعالین فتنه در این جلسه شعر و آواز برای مرحوم بهبهانی، شهیدندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، نیز در این برنامه حضور داشت.

44e9b363-ed04-4fa2-89f0-2572edceb636

نکته جالب این است که تمامی رسانه‌های اپوزیسیون و ضد نظام خبرهای این حضور را پوشش و با شور زیادی این خبر را بازتاب داده اند. اما سوالی که پیش می آید این است که حضور معاون رییس جمهور در امور زنان در مجلسی که فعالین فتنه و مخالفین نظام در آن حضور دارند چه دلیلی دارد؟ آیا ایشان می خواهد با حضور خود به فعالیت غیرقانونی و نامشروع این افراد که تا بحال هزینه های زیادی برای نظام ایجاد کرده اند مشروعیت بدهد؟

حضور معاون رییس جمهور در بین فتنه گران در حالی است که مقام معظم رهبری در جلسه ای که به مناسبت هفته دولت با هیئت دولت داشتند برای چندمین بار تأکید کردند که خط قرمز نظام فتنه است و وزرا فاصله خود و افرادی که در اطراف خود را دارند با فتنه مشخص کنند.

به نظر می رسد برخی از افراد در دولت یازدهم قصد حفظ فاصله خود را با فتنه گران ندارند.

 

میدان 72

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون