تاریخ خبر: کد خبر: 1662

وکیل خانواده هاشمی مدافع فرد هتاک به امام شد

علیزاده طباطبایی وکیل خانوادگی هاشمی‌رفسنجانی، وکیل مدافع عبدالحسین هراتی فرد هتاک به امام و نظام اسلامی شد.

وکیل خانواده هاشمی مدافع فرد هتاک به امام شد

به گزارش قاصد نیوز سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل خانوادگی آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که آیا شما وکیل مدافع عبدالحسین هراتی هستید؟ گفت: بله، وکیل ایشان هستم.

 

وی در پاسخ به این سوال که روند پرونده قضایی عبدالحسین هراتی در چه مراحله‌ای است؟ گفت: کیفرخواست صادر و به دادگاه ارجاع شده و منتظر دستور رسیدگی هستیم.

 

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که پس هنوز دادگاه عبدالحسین هراتی برگزار نشده است؟ گفت: خیر، هنوز تشکیل نشده است.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا دفتر حفظ و نشر آثار امام‌خمینی(ره) از هراتی شکایت کرده است؟ گفت: هنوز موفق نشدم پرونده را مطالعه کنم. جرم عمومی است. جرم وی ظاهرا توهین به امام است که جزو جرائم عمومی است.

 

علیزاده طباطبایی در پاسخ به این سوال که آیا هراتی در حال حاضر آزاد است؟ گفت: وی در حال حاضر خارج از زندان است و به محض ابلاغ می‌توانیم برویم و پرونده را مطالعه کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالحسین هراتی در دوره مدیریت حمید میرزاده در دانشگاه آزاد با حکم طه هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد به سمت مدیرکل اسناد و مدارک دانشگاه آزاد منصوب شد.

 

پس از افشای مقالات عبدالحسین هراتی با محتوای هتاکی علیه امام(ره) و نظام اسلامی و همچنین انتقادات شدید رسانه‌ای و دانشجویی، مسئولان دانشگاه آزاد مجبور به عزل وی از سمت خود شدند.

 

هاشمی رفسنجانی نیز در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عزل هراتی از سمتش در دانشگاه آزاد با تایید این موضوع که هراتی از سوی دفتر وی به مسئولان دانشگاه آزاد معرفی شده بود، گفت که از مواضع اخیر هراتی خبر نداشته است.

کلمات کلیدی

ارسال نظر

تریبون